Nálepky na nechty

Ktorá zo žien nemiluje pekne upravené nechty? Trendov, čo sa týka úpravy a farieb nechtov bolo v nedávnej dobe hneď niekoľko. Ale ktorý je viac jednoduchší a dlhšie vydrží ako nálepky na nechty? Nemyslíme teraz klasické nálepky, ktoré poznáte zo svojho detstva a mohli ste ich nalepiť na akýkoľvek povrch. Tu sa jedná o špeciálne nálepky prispôsobené povrchu nechta. Ušetríte vďaka nim najmä čas, svoje nervy a v neposlednom rade aj peniaze. Nebudete sa už musieť strachovať, že sa nekvalitné nálepky odlepia alebo budú dotrhané, keď ich nanesiete z vodného kúpeľa na ruky či nohy.

Môžete si vybrať rôzne druhy nálepiek, či už sú to nálepky na celú plochu nechta alebo len plastové kamienky alebo pliešky. Nálepky môžu mať vzor francúzskej manikúry, ktorý azda nikdy nevyjde z módy alebo môžete vyskúšať aj niečo nezvyčajné a vzrušujúce, ako sú nálepky s tigrím alebo leopardím vzorom. Pre jemnejšie nechty môžete použiť nálepky v pastelových farbách alebo metalické s 3D efektom. V ponuke sú taktiež krajkové dizajny alebo kockované vzory rôznych farieb. Môžete si vyberať takisto z nespočetného množstva rôznych vzorov s kreslenými postavami alebo zvieratkami, či iné druhy krásnych obrázkov s prírodnou tematikou. V ponuke sú taktiež umelé nechty, ktoré jednoducho nalepíte na tie Vaše prirodzené, alebo môžete použiť gélové nálepky, ktoré perfektne vytvoria ilúziu ozajstných gélových nechtov. Tieto nálepky sú veľmi flexibilné a prispôsobujú sa rastúcemu nechtu. Preto vydržia aj niekoľko týždňov! Môžete si tu vyskúšať svoju vlastnú kreativitu a vyjadriť svoje pocity, a najlepšie na tom je, že ak sa Vám to už nebude páčiť, môžete ich jednoducho strhnúť a začať znova z úplne iným štýlom.

Čokoľvek z týchto rôznych štýlov nálepiek si vyberiete, stále treba pozerať aj na to, aby ste sa o Vaše nechty starali aj naďalej, aby Vám nálepky vydržali čo najdlhšie. Dobré je vždy začať s čistými rukami a odstrániť všetky pozostatky predchádzajúceho laku či strhnúť akékoľvek iné, staré nálepky. A potom, keď už aj začnete je nutné, aby ste pracovali pomaly a dôkladne pri nalepovaní nálepiek, aby ste docielili dokonalý koncový výsledok. Po nalepení nálepky na ňu tlačte aspoň ešte minútu, aby sa rovnomerne nalepila na necht a nedala sa strhnúť. A aby ste docielili dlhotrvajúcu manikúru treba sa aj postupne o svoje ruky starať, čo znamená, že ak máte možnosť nosiť rukavice pri umývaní riadu alebo upratovaní, určite tak spravte.

Zdobenie nechtov je práve in. Môžete dodať Vášmu štýlu či oblečeniu nevšedný doplnok práve pomocou krásne upravených nechtov. Môžete si vybrať z mnoho druhov a vytvoriť si tak aj svoje vlastné meno. Nie je dôležité koľko máte rokov, aj pre mladých tak i pre starých sú nálepky na nechty výborným detailom a krásnou dekoráciou. Ak si chcete sami doma nalepiť nálepky, budete k tomu potrebovať zopár pomôcok. Dnes už nájdete aj veľa rôznych setov, najmä na internete, ktoré Vám prácu veľmi uľahčia. Mali by ste si určite zabezpečiť priestor, ktorý je dostatočne osvetlený, aby ste videli, kam nálepky budete lepiť. Taktiež si dajte po svoje ruky podložku, aby ste zachytili prípadné zvyšky nálepiek či laku. A potom nálepky jednoducho odlepíte a nalepíte na Vaše nechty.